Torebki polskich marek

Torebki polskich marek nigdy nie zawodzą swoich klientów. Bardzo przemyślane projekty torebek zachwycają klientów prostotą, estetyką, a także przywiązaniem uwagi do detali. Zrobione są z najwyższej jakości materiałów i z myślą o nowoczesnych kobietach, które są wymagające, świadome, a także pewne siebie. Torebki wyprodukowane przez polskie marki tworzone są po to, by sprostać wszelkim wyzwaniom. Świetnie pasują na większe wyjścia, jak i na zwykłe wyjście do sklepu. Warto poznać polskie marki oraz ich torby, które są bardzo popularne i ciężko przejść koło nich obojętnie.

Torebki polskie marki – Molehill

Jeżeli szukamy dobrych polskich marek torebek, to warto rozważyć wybór marki Molehill. Brand powstał po to, by produkty żyły razem z właścicielką. Marka cechuje się tym, że na nowo definiuje funkcję, a także wartość przedmiotu. Doskonała jakość torebek sprawia, że torebki Molehill są bardzo popularne w Polsce i nie tylko. Przedmioty spod tego szyldu zachowują formalną prostotę i są wykonane z naturalnych materiałów. Marka nawiązując do podstawowych potrzeb i postawiła na świetne rzemiosło, wytrzymałość, a także na estetyczny wygląd torebek.

Chylak

Chylak jest marką specjalizują się głównie w skórzanych torebkach oraz akcesoriach. Została założona w 2014 r. i bardzo szybko zyskała popularność w całej kraju. Torebki oraz inne rzeczy szyte są w Polsce, z wielką dbałością o najmniejszy szczegół. Warto podkreślić, że skóry oraz dodatki produkowane są we Włoszech, a kolekcje powstają w limitowanych seriach – dlatego m.in marka cieszy się tak dużą popularnością. Warto dodać, że w bardzo krótkim czasie torebki Chylak zyskały sporą popularność, a 2018 rok okazał się przełomem, jeśli chodzi o eksport marki na rynki zagraniczne. O niektórych torebkach pisano m.in w amerykańskiej, brytyjskiej czy francuskiej edycji magazyny Vogue.

treść nagłówka

Hollie Warsaw jest marką stworzoną z połączenia prostoty, a także najwyższej jakości. Torebki spod szyldu tej marki zaprojektowane są z myślą o nowoczesnej kobiecie, która ceni sobie nieskomplikowane formy, a także precyzyjne wykończenia. Zrobione ze skóry sprowadzanej z Włoch, torebki Hollie Warsaw wyposażone są w zamki oraz metalowe okucia. Wszystkie projekty mają specjalny worek przeciwkurzowy służący do przechowywania torebek. Projekty tej marki cechują się wysoką funkcjonalnością i są znane nie tylko w Polsce. W kolekcji Hollie Warsaw znajdziemy m.in gładkie shopperki, a także bardzo ciekawe listonoszki.

Redakcja zdrowe-kosmetyki.pl